Науковий медичний центр - "Ваш лікар" - сучасний консультативно-діагностичний центр в місті Харкові. Ми надаємо широкий спектр діагностичних і лікувальних послуг :

для дорослих

в області: кардіології, неврології, ендокринології, пульмонології, імунології, алергології.

для дітей

в області: педіатрії, дитячої кардіоревматології, дитячої неврології, дитячої гастроентерології, дитячої алергології, дитячої ендокринології та дитячої пульмонології.

О нас

Оснащення сучасним обладнанням, висока кваліфікація і професіоналізм фахівців "НМЦ - Ваш лікар", а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта, дозволяють проводити діагностику, консервативне лікування та реабілітацію різних захворювань відповідно до міжнародних стандартів медичної практики.

В "НМЦ - Ваш лікар" застосовують методи функціональної діагностики, такі як електрокардіографія (ЕКГ) на високоточному багатоканальному апараті і добовий моніторинг ЕКГ за методом Холтера для поглибленої оцінки стану серцевого м'яза в режимі повсякденних навантажень і виключення синдрому «білого халата» у пацієнтів. Також доступний повний комплекс ультразвукової діагностики (УЗД), в т.ч. методом кольорового картування [color doppler], на сучасному цифровому кардіосканере, що розширює діагностичні можливості при серцево-судинних захворюваннях і є компетентним методом візуалізації. На базі медичного центру у кожного пацієнта є можливість отримання послуг сучасної діагностичної лабораторії з інтерпретацією результатів лікуючим лікарем.

Лікування пацієнтів здійснюється на підставі найсучасніших міжнародних стандартів і рекомендацій. Наші консультанти - доктори і кандидати медичних наук, визнані міжнародні та українські експерти, співробітники провідних кафедр і НДІ Харкова, Москви, фахівці з Італії, Швейцарії, Великобританії, Німеччини, Литви.

Ми завжди раді надати своєчасну і кваліфіковану допомогу!

Наші партнери