Лікар дитячий алерголог в НМЦ “Ваш лікар” – займається діагностикою, лікуванням та реабілітацією дітей з алергічними захворюваннями.

Алергологічне обстеження включає в себе:

  • консультація лікаря дитячого алерголога;
  • лабораторне обстеження;
  • алергопроби (для визначення виду алергену).


Консультація лікаря дитячого алерголога необхідна, якщо у дитини:

закладеність носа, наявність сезонного або цілорічного чхання, свербіння в носі, сльозотечі, свербежу та набряку в області очей;
висип, що зудять висипання, набряклість;
підозра на харчову алергію;
часті бронхіти або тривалий кашель (з метою діагностики і лікування бронхіальної астми);
алергія на лікарські препарати (з метою підбору альтернативних лікарських засобів);
алергічні реакції на укуси комах.

Якщо Ви помітили один з вищевказаних симптомів, або вони переслідують Вашої дитини тривалий час – не втрачайте дорогоцінного часу!

Перші прояви алергії часто з’являються ще в ранньому дитячому віці. У більшості випадків, якщо грамотно скласти дієту, скорегувати спосіб життя, виявити алерген і правильно вибрати тактику лікування – симптоми алергії повністю проходять. І в доросле життя малюк входить без проблем з алергією.

Термін “алергія” (від двох лат. “Allos” – інший, “ergos” – вплив), т. Е. Дослівно це “інший спосіб реагування”, гіперреакція організму на звичайне роздратування.

Де в Харкові знайти хорошого дитячого алерголога?
Таким питанням задається кожен батько, якщо дитину переслідує алергія. Малюкові багато чого не можна, дитина часто хворіє, коли алергія дає про себе знати непередбачувано і як завжди не вчасно …
НМЦ “Ваш Лікар” готовий запропонувати кожній дитині, яка страждає алергією, допомога в діагностиці, підборі ефективного і безпечного лікування, реабілітації з урахуванням всіх його індивідуальних особливостей.

Ми робимо повне комплексне обстеження з використанням сучасної діагностичної апаратури і послуг лабораторії. При необхідності, ми залучаємо інших вузьких фахівців нашого медцентру: дитячого пульмонолога, дитячого кардіоревматолога, гастроентеролога, дитячого психолога та інших.

Не займайтеся самолікуванням і не експериментуйте зі здоров’ям дитини!
Не слід лікувати алергію за порадами знайомих і рекламних буклетів – зверніться до фахівця! Інакше захворювання ризикує стати хронічним або дати ускладнення на інші органи і системи організму.

Науковий Медичний Центр “Ваш Лікар” дає Вам можливість отримати консультацію і пройти лікування у кращих дитячих алергологів в Харкові.

Яновська Катерина Олександрівна

Яновська Катерина Олександрівна

лікар-педіатр

Кандидат медичних наук, лікар - педіатр першої категорії, лікар - пульмонолог відділення пульмонології ОДКБ №1, асистент кафедри пропедевтики педіатрії №2 ХНМУ, лікар - алерголог

Вартість консультації

назад до списка

Записатися на прийом до лікаря можна двома способами

форма

Заповніть форму та вам одразу перезвонить адміністратор (робочий час з 9:00 до 19:00)

Заповнити форму

телефон

Подзвонить адміністратору напряму в call-центр за вказаними номерами телефонів :

+380 (057) 760-33-03,
097-370-33-03,
099-730-33-03